Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Dostalo se mi do rukou spoustu krásných deníků a propagačních materiálů. Ráda bych vám některé ukázala blíže.

Pokud rádi výletujete a plníte s dětmi úkoly nabízí se v kraji Vysočina aktuální novinka a tou je CESTOVATELSKÝ DENÍK. Deník je součástí projektu Vysočina dětem a provází vás v něm igráčci Jiřík a Mařenka. Deník nabízí 32 výletů pro rodiny s dětmi na Vysočině. Můžete se s ním zůčastnit soutěže o hodnotné ceny. Zakoupíte ho v infocentrech po celém kraji Vysočina, za krásných 50 kaček. Já bych ho doporučila dětem tak od cca 7 let. Součástí deníků je i popis tras tzv. SKRYTÝCH příbehů, které mají krásné ilustrace a jsou volně ke stažení v aplikaci skryté příběhy.

Kraj Vysočina připravil i brožuru Vysočinou s dětmi, kde najdete vyčerpávající přehled míst, kam s dětmi v kraji. Doporučuji. Tuto brožurku jsem dostala na TIC Žďár nad Sázavou, poptejte se po ní. Krásným produktem je pexeso Vysočina dětem s parádní kreslenou mapou Vysočiny.

Dalším deníčkem, který vám chci ukázat je zážitkový deník CESTOVATEL od ALBI. Průvodcem je chobotnička Kvido. Nabízí 25 výletů, popsaných hravou formou, s možností vlepení turistické vizitky a plnění úkolů. Deník nabízí cestu za pokladem ukrytým v přírodě. Obsahuje také tužku a úžasnou mapu Vysočiny. Doporučila bych ho dětem od 4 let.

Pokud hledáte deníček na zapisování výletů a lepení suvenýrů, doporučuji TURISTICKÝ DENÍK od Wander Book. Deník je primárně určen pro turistické vizitky, které jsou opět ke koupi v informačních centrech či prodejnách suvenýrů, přidávat můžete ale i razítka a svoje postřehy. Vizitka stojí 12 kč a je to opravdu velmi dobrá varianta, pro uchování vzpomínek.

Kreativní deník pro malé výletníky či rodiče je například zápisník pro malé dobrodruhy. Obsahuje spoustu místa na zápisky, hry a malůvky. Plus samolepky. Zakoupila jsem na webu tady.

Abych nezapomněla na rodiče:). Pro ty doporučuji deník 555 Výletů s gastromapou Lukáše Hejlíka. Ten vás zavede do kaváren, cukráren, restaurací, hospůdek, kde se dobře najíte a napijete a možná si odvezete i gastronomický zážitek. Výlety jsou rozděleny po krajích, tedy můžete se nechat vést po celé republice.

Spoustu úžasných map připravil portál KORUNA VYSOČINY jako například Instagramová stezka Vysočinou.

Užijte si výlety a pokud narazím na další deníčky a průvodce, určitě připíšu.